تی وای

تی وای یک شرکت آمریکایی واقع در ایلینویز می باشد که در سال 1986 شروع به کار کرد. این شرکت اکنون بزرگترین تولید کننده عروسک های پولیشی در دنیا می باشد. این شرکت یکی از اولین شرکت هایی بود که تجربه ی خرید اسباب بازی به صورت اینترنتی را برای مردم در سال 1995 فراهم کرد. همین دلیل باعث متمایز شدن محصولات این برند از سایر رقبا می شود.
این عروسک های پولیشی که اکثراً حیوانات چشم تیله ای هستند، با کیفیت ساخت بالا و طراحی جذاب بدون هرگونه پرز و الیاف حساسیت زا می توانند خاطرات دوران کودکی را باز آفرینی کنند. هم چنین از ویژگی های این برند ty در زمان خرید اسباب بازی دخترانه نسبت به سایر مدل ها می توان به طراحی جذاب آن اشاره کرد که قطعا در نگاه اول می تواند دختر بچه شما را مجذوب خود کند. این عروسک با طراحی خاصی که دارد می تواند برای هدیه دادن به بزرگسالان هم مناسب باشد تا در ماشین و اتاق و … قرار گیرند.

از آنجایی که در میان این عروسک‌ها مدل‌هایی از حیوانات نیز وجود دارد و این مدل عروسک‌ها مورد پسند پسرها قرار می‌گیرد، می‌توانید در زمان خرید اسباب بازی پسرانه به این مدل عروسک‌ها نیز فکر کنید و آن را برای پسر بچه خود بخرید.

هیچ محصولی یافت نشد.