اسباب ‌بازی های تامی Tomy

اسباب ‌بازی های تامی Tomy یکی از محبوب‌ ترین و بهترین برند لوازم نوزاد و کودک محسوب می گردد. اسباب بازی نوزاد تامی نیز کامل ‌ترین برای خرید سیسمونی می باشد. از مجموعه‌ ی کاملی از اسباب ‌بازی ‌های پارچه ‌ای و پلاش نوزاد تا سیسمونی را شامل می‌ شود. این برند تمام تلاش خود را در طراحی صفر تا صد محصولات کرده است، بطوری که هر آنچه والدین برای نوزاد و در زمان خرید اسباب بازی در نظر دارند اعم از وسایل غذا خوری، وسایل خواب، بازی و سرگرمی را بتوانند از این برند خریداری نمایند.

یکی از جذاب‌ ترین محصولات این برند اسباب بازی آبی تامی است. این برند تمام تلاش خود را کرده است که استحمام را برای کودکان لذت بخش کند. اسباب بازی آبی تامی به گونه‌ ای طراحی شده‌ که کودک علاوه برگذراندن ساعاتی خوش جنبه ‌ی آموزشی را نیز تجربه کند. محصولاتی که دارای زیبایی های بصری نیز هستند. این برند تمام اسباب بازی های حمام خود را به گونه‌ ای طراحی کرده است که علاوه بر سرگرم ساختن کودک و آب بازی مهارت های فکری و هوش را نیز در آنها تقویت کند. از آنجایی که پسرها به این مدل بازی های پرهیجان علاقه دارند، می‌توان این بازی های آبی را برای خرید اسباب بازی پسرانه در نظر داشت.

از دیگر محصولات می‌ توان به اسباب بازی تلفن تامی و اسباب بازی صندلی تامی اشاره کرد. کتاب ‌های پارچه ‌ای نوزادان و کودکان از دیگر محصولات متفاوت این برند است. در کتاب‌ها علاوه بر تفاوت در سبک کتاب، تلاش به آموزش رنگ ‌ها، حیوانات و اشکال نیز دیده می‌شود. کودک در حین سرگرمی مطالب را یاد گرفته و در ذهن خود تثبیت می‌کند. آموزش حین بازی یکی از شعار های این برند اسباب‌ بازی است. از دیگر محصولات اسباب‌ بازی برند Tomy می ‌توان به ماشین آلات صنعتی و شهری اشاره کرد.

موزیکال و رنگارنگ بودن تمامی محصولات جزو نقاط قوت این برند محسوب می‌گردد که در خرید اسباب بازی دخترانه بسیار به این موارد توجه می‌شود. این برند می‌ تواند خود را با عروسک ها و فیگور ها نیز معرفی کند. جنس این عروسک ها و شخصیت ها بستگی به میزان استفاده نوزادان و کودکان دارد. این بدین منظور است که هم جنس پارچه ‌ای و هم جنس پلاستیک مرغوب و با کیفیت نیز تولید کرده است. از دیگر جذابیت ‌های این برند ساخت اسباب‌ بازی هایی با توانایی حرکت کردن و تقویت مهارت های حرکتی در  کودکان نیز است. البته با پیشرفت صنعت تولید و ساخت اسباب بازی در بازار جهان برند Tomy نیز خود را با این صنعت صعودی هماهنگ کرده و محصولاتی با کارایی هایی فراتر که باعث تقویت انواع مهارت ها ذهنی و جسمی می شود را تولید می‌کند.

تامی که با نام Tomiyama در ژاپن ایده پردازی و کمپانی گردید بیش از نیم قرن است که تلاش در ساخت اسباب بازی های متنوع کرده است. یکی از نمایندگان تولید کننده در آسیا کشور چین می باشد. محصولاتی که با گذر زمان هنوز مورد تایید است.

هیچ محصولی یافت نشد.