درباره اختاپوس

قبل از اینکه مارو به عنوان یه کسب و کار بشناسین، بدونین ما یه تیم هستیم.

تیمی که جَوونای پرانرژی اونو ساختن.

ما اومدیم سبک جدیدی از کار و فروش محصول در ایران ارائه بدیم و اونو از سبک خشک و بی روح سنتی خارج کنیم.
اختاپوس شروع یک تحول در فروش شادی ( اسباب بازی و عروسک و بازی فکری و وسایل سرگرمی ) است. 
هدف اختاپوس فقط ایران و خدمت به مردم مهربان سرزمینم نیست و قرار است در عرصه بین المللی فعالیت کنه و بخاطر همین خواه و ناخواه باید محصولات کیفیت بالا با قیمت های رقابتی عرضه کنه که همین موضوع می تونه خیال شما رو بابت خرید از اختاپوس راحت کنه!

اختاپوس چیه و چه فرقی با بقیه داره؟

اختاپوس یه فروشگاه بازیه که به شما کمک می کنه خوشمندانه خرید کنید و با کیفیت ترین اسباب بازی رو با بهترین قیمت خرید کنید.

تازه می تونید از فروشگاه آمازون هم هرچی خواستی از فروشگاه ما بخرید و ما به دستتون برسوینم.

 

حوصلشو داری یکم داستان اختاپوسو بشنوی؟

ایده اختاپوس در تابستان 1400 زد به سرمونو ماجرا از این جا شروع شد که خودمون می خواستیم بازی فکری بخریم باید میرفتیم سراغ سایت های غیر تخصصی و بی روح و آخرم بهمون بازی بی کیفیت میدادند! 

 

در فصل تابستونم می خواستیم وسایل آب بازی بخریم جایی اسباب بازی های به روزو و واقعا درست حسابی پیدا نمی کردیم و برای یه آبپاش باید نصف اصفهانو طی می کردی! ( همه فروشگاه ها می خواند بگند معتبریم میگن ما تهرانیم! ولی ما بهتون میگیم که از اصفهانیم 😍)

 

آره خلاصه دیدیم کسی به فکر ما جوونا نیستا و خودمون دست به کار شدیم…

 

هر کدوم از اعضای تیم اختاپوس یه گوشه ای مشغول فعالیت بودند و این اختاپوس بود مارو دوره هم جمع کرد و وجه مشترک همه ی ما شاد بودن و علاقه به دیدن شادی بقیه بوده و هست و این فروشگاه فقط برای کودکان و نیست و برای هر کسی که دنبال سر گرمی مناسبه و برخلاف همه اسباب بازی فروشی ها هدف ما جووناست، نه کودکان!!

تازه تو این مسیر از هیچ کسم کمک نخواستیم و وابستگی به هیچ ارگانی نداریم و هیچ کسم باعث شتاب دهی تیممون نشد، به غیر از خود تیم اختاپوس و این مردمی بودن مارو میرسونه!😎

 

اگه شما امروز اختاپوس رو می‌شناسین و بهش اعتماد می‌کنین، حاصل تلاش‌های تیم اختاپوس.

 

می خواهیم به چی برسیم؟

مأموریت ما توی اختاپوس، ایجاد امکان خرید هوشمندانه و هدفمند اسباب‌بازی برای والدین و علاقمندان و جوونایی مثل خودمونه و چشم انداز ما اینه که تبدیل بشیم به محبوب‌ترین برند بازی و سرگرمی که در راستای ایجاد فضایی امن و شاد همراه با عدالت اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و آموزشی قدم برمی‌داره.

و اولین فروشگاه اسباب بازیه که می تونید به وسیله اون از آمازون خرید کنید و در کنار آوردن محصولات خارجی اورجینال، حمایت همه جانبه از تولید دا خل هم می کنیم ولی در فضای سالم و رقابتی!

 

تیم اختاپوس

افرادی که اختاپوس مدیون اوناست!

علی رضا فلاحتی

ریحان میرمعصومی

حامد احمدی

دنیا فلاحتی

ما همه ی کارامون در راستای جلب رضایت شماست

1400
سال تاسیس
2000
تنوع محصول
12
فروشگاه های همکار
5
تعداد تلاشگر برای اختاپوس
7
پروژه ای در حال انجام
21
پروژه های آینده